Szkolenia BHP online

U nas odbędziesz obowiązkowe szkolenia bhp – online więc bezpieczne w czasie epidemii koronawirusa. Jesteśmy w stanie przygotować do pracy Twojego pracownika na odległość, utrzymując z nim ciągły kontakt i umożliwiając aktywne uczestnictwo w szkoleniu. Gdy pojawiają się jakieś problemy, zawsze można zwrócić się do naszego biura, które w trakcie wszystkich szkoleń jest gotowe do udzielenia wsparcia technicznego.

Proponujemy dwie formy szkoleń online: z wykorzystaniem e-learningu lub z użyciem komunikatora Skype.

Komunikator Skype

Wystarczy komputer czy smartfon z dostępem do Internetu by odbyć szkolenie wstępne (instruktaż ogólny), który jest obowiązkowy dla wszystkich nowo przyjętych pracowników. W trakcie spotkania online z naszym specjalistą, przekazane zostaną wymagane przez prawo informacje i zagadnienia. Jednocześnie, uczestnik ma możliwość na bieżąco zadawać pytania i uczestniczyć w szkoleniu z wykorzystaniem narzędzi audio wizualnych

E-learning

Główną zaletą tego rozwiązania jest dowolność, jeżeli chodzi o czas w którym należy odbyć szkolenie. Po zdecydowaniu się na tą formę szkolenia, otrzymujesz link do platformy, gdzie przechodzisz przez poszczególne zagadnienia używając swojej przeglądarki Internetowej. Po zapoznaniu się z prezentowanymi treściami, przyszedł czas na test! Spokojnie, jeżeli uważałeś w trakcie szkolenia, bez problemu odpowiesz na zawarte w nim pytania. W razie problemów czy wątpliwości, masz możliwość kontaktu z naszym specjalistą.

Co zyskujesz decydując się na jedną z nowoczesnych form szkoleń?

Przede wszystkim czas – pracownik może przejść przez szkolenie będąc np. na tzw. pracy zdalnej, nie musi tracić czasu na dojazdy, w zależności od wybranej formy szkolenia – może je przejść w wygodnym dla siebie i Ciebie terminie.

Masz wątpliwości czy rodzaj szkolenia na które musisz wysłać pracownika można zorganizować online?

Skontaktuj się z nami lub zostaw do siebie kontakt a odpowiemy na wszelkie pytania. Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i dowiedz się jaka forma będzie dla Twojej firmy najbardziej korzystna.